logo

 

 

krm

 

FİRMAMIZIN TANITIMI
 
     

 Firmamız 1993 yılında Abdullah FIRAT tarafından Gatem Sebze Halinde FIRAT TİCARET Toptan Sebze ve Meyve İşi ile iş hayatına dik adım ve prensipli bir tutum içerisinde adım atmıştır.

1999 yılında Abdullah Fırat tarafından kurulan Efes Badem, 2000 yılında Kardeşleri Osman, Ercan ve Özcan FIRAT ile birlikte bir Aile Şirketi olan EFES Badem ve Antep Fıstığı Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak bugünlere gelmiştir. EFES Badem ve Antep Fıstığı Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Badem üretimi,Badem Kırma, Badem Soyma, Badem Eleme ve Badem Vakumlama işlemlerini yapmaktadır. Tüketicilerimize ve bayilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunma vizyonu ve insan sağlığını koruma misyonu üstlenerek faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Şu anda 1500 m² kapalı alanıyla son teknoloji makinaları ile hijyenik ortamda gıda üretimi yapmaktadır ve işini daha da geliştirmek amacıyla 2.500 m² ticari arsa üzerine kuracağı fabrika ile daha kaliteli daha hijyenik bir ortamda tüm kuruyemiş çeşitleri ile hizmete girmeyi hedeflemektedir.

 
Sektöründe öncü bir kuruluş olarak “EFES BADEM VE ANTEP FISTIĞI GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ” markasını “kalite” ve “güven” kavramları ile özdeş hale getirmek firmamızın amacıdır.
 

Ayrıca 1993 yılından itibaren hala FIRAT TİCARET olarak Gatem Sebze Halinde Toptan Sebze ve Meyve sektöründede "Kaliteli Hizmet"anlayışıyla hizmet politikasını sürdürmektedir.Bu sektörde de 23 yıllık deneyim ve birikimle sektörde lider sınıf içerisinde hizmet sunmaktadır. Bu dalda da güvenini tüm Gaziantep’e kanıtlamış olup bu sektördeki çalışmalarına devam etmektedir.

Görüldüğü gibi Gıda sektöründe lider olmayı hedef haline getirmiştir.